klo          #            Ikäsarja          Luokka       Laji      Kierros             Tanssit

12:15     1           Kilpailun avaus ja toimihenkilöiden esittely 

              2           Lapsi 2              E-C             lat        semifin 8-->6     scj

              3           Juniori 1            E-D            vak       FinaaliTans.yhd.vtq

              4           Yleinen             E-D            vak        Finaaliarv.eriks.vtq

              5           Seniorit             E-D            vak        Finaali              vtq

              6           Lapsi 1             E-D             lat         Finaali               scj

              7           Lapsi  2            E-C            vak         semifin8-->6     vtq

12:50     8                                  Tauko n. 15 min     

              9            Lapsi 2            E-C             vak         Finaali              vtq

             10          Juniori 1           E-D            lat          FinaaliTans.yhd. scj

             11         Yleinen              E-D            lat          Finaaliarv.eriks.   scj

             12          Seniorit             E-D            lat           Finaali                scj

             13          Lapsi 1             E-D            vak         Finaali                 vtq

             14          Lapsi 2             E-C            lat           Finaali                 scj

13:40    15               Palkintojen jako L1, L2,J1E-D, Yl E-D, Sen E-D 

             16                                           TAUKO     

14:10    17         Juniori 1-2         C-B            vak          Finaali              vtwfq

            18          Seniori 1-2        C-A            lat            Finaali              scrpj

            19          Seniori 3-4        C-A           vak           Finaali              vtwfq

            20          Nuoriso             C-A           lat             Finaali              scrpj

            21          Yleinen             C-A           vak           Finaali               vtwfq

            22          Juniori 1-2        C-B           lat             Finaali               scrpj

            23          Seniori 1-2       C-A           vak            Finaali              vtwfq

            24          Seniori 3-4       C-A           lat             Finaali               scrpj

            25          Nuoriso            C-A           vak           Finaali               vtwfq

           26           Yleinen            C-A            lat            Finaali               scrpj

15:50  27                                            Palkintojen jako

                                           Kilpailut päättyy. Turvallista kotimatkaa!

Kilpailut

Tanssiurheiluseura Master toimii tanssikilpailujen järjestäjänä. Järjestämme niin kansallisia kuin myös kansainvälisiä kilpailuja.

  • Facebook.png
  • vk.png
  • youtube.png

Tanssiklubi Master ry

Mekaanikonkatu 3 B

00880 Helsinki

Suomeksi - 040 961 7661

English - 040 961 7662

По-русски - 040 961 7662

copyright © 2014 Tanssiklubi Master ry